Čo povedali naši zákazníci?

Bezpečnosť dát je na prvom mieste

…Bezpečnosť mojich dát má pre mňa najvyššiu prioritu, preto som si zvolil DatWex Cloud, kde dáta sú chránené proti možnej strate príp. zneužitiu.

Skutočnosť, že nemám dáta u seba, je výhoda aj pri zmene počítača. Po nainštalovaní klienta vzdialeným prístupom na nový počítač, sme mali Vemu funkčnú okamžite. Neriešili sme zdĺhavý prenos dát a konfiguráciu systému. Požiadavky sa riešia promptne, zväčša do 24 hodín.

Môžem len odporúčať všetkým…

Bc. Štefan Tomaščin, ekonóm, MŠ Hurbanovo

Zlepšenie pracovných podmienok

Prechod z lokálneho spracovania na DataWex Cloud bol bezproblémový a nezabral viac ako hodinu času. Zlepšili sa mi pracovné podmienky, lebo sa môžem plne venovať svojej práci a nemusím riešiť funkčnosť programu. Odpadli stresové situácie, či sa mi podarí nainštalovať novú verziu.

Spracovávam mzdy aj pre inú školu. Vďaka službe DataWex Cloud riaditeľ druhej školy môže vstúpiť do Vemy a vytlačiť si potrebné zostavy bez mojej súčinnosti. Získa tak okamžite všetky informácie, ktoré potrebuje, aj keď nie som dostupná.

Zákaznícka podpora funguje aj po pracovnej dobe a cez víkend, reakcie sú do niekoľkých hodín.

Každému viem len odporúčať program Vema a službu DataWex Cloud.

Margita Rengelovová, mzdová účtovníčka, ZŠ Hurbanovo

Aj keď sa radím s kolegyňou…

Veľmi mi vyhovuje táto služba, hlavne preto, lebo si viem otvoriť mzdy na viacerých počítačoch napr. v práci, doma, alebo kdekoľvek… Keď sa potrebujem poradiť s kolegyňou, stačí sa prihlásiť do služby na jej počítači a okamžite môžeme riešiť môj problém.

Určite by som túto službu odporúčala aj ostatným.

Zuzana Szallerová, mzdová účtovníčka, MŠ Nové Zámky

Dôverujem odbornosti

Službu DataWex Cloud som si zvolila preto, lebo už dlhé roky poznám pána Horvátha. Už mnoho krát ma presvedčil aj pred tým o svojich odborných kvalitách. Získala som pocit istoty, že sa mám na koho obrátiť v akejkoľvek situácii s Vemou.

Naša organizácia pred tým niekoľko rokov využívala Vema V4 Cloud. Pozíciu mzdovej účtovníčky som prijala len pod podmienkou, že Vemu budeme prevádzkovať u pána Horvátha. Prechod z jednej služby na druhú bol bezproblémový.

Všetkým, ktorí sa ma pýtali a pýtajú už som aj odporučila Vašu službu.

Ing. Ildikó Pavlíková, mzdová účtovníčka, mesto Hurbanovo

Bez zbytočných prestojov

…Prechod z lokálneho spracovania prebiehal úplne bez problémov. Pri využívaní tejto služby sa môžem spoľahnúť na všetky aktualizácie automaticky, nemusím ich vykonávať ja.

Pri riešení problémov oceňujem hlavne rýchlosť a odbornosť. Kedykoľvek sa môžem obrátiť na zákaznícku podporu, môj problém je vyriešený do niekoľkých minút.

Odporúčam každému, kto by chcel pracovať bez zbytočných prestojov. Som maximálne spokojná s ich prácou.

Darina Drugová, mzdová účtovníčka, ZŠ G. Bethlena Nové Zámky

Môžem sa venovať aj rodine

Veľakrát som musela zostať v práci dlhšie, keď som nestíhala niečo dokončiť. Keďže mám dieťa, vôbec mi to nevyhovovalo. Po prechode na službu DataWex Cloud môžem sa venovať aj rodine a domácim povinnostiam. Čo nestihnem v práci, to dokončím doma, hoci aj večer o 10-tej.

Veľkú výhodu vidím v tom, že sa 99% problémov vyrieši na diaľku, bez toho aby som bola brzdená v práci.

Rozhodne odporúčam túto službu všetkým, ktorím robí problémy zosúladiť pracovné povinnosti s rodinným životom.

Ing. Gabriela Laczová, referent pre účtovníctvo, Obec Pribeta

Je to k nezaplateniu

Pre DataWex Cloud a Vemu sme sa rozhodli pred tromi rokmi preto, lebo spoločne umožňujú pracovať z ľubovoľného miesta, nie len v kancelárii. Môžem skontrolovať prácu zamestnancov alebo poskytovať konzultácie klientom aj bez toho, že by som sedela vo firme.

Počas zaškolenia sme sa naučili také postupy a triky, vďaka ktorým teraz účtujeme mnohonásobne rýchlejšie, ako v minulosti. Mohli sme tak zvýšiť počet našich klientov a tým aj zisk.

Spolu s Vemou sme získali aj rýchlu a dostupnú podporu na vysokej odbornej úrovni. A to nielen pre technické záležitosti, ale aj pri riešení účtovných alebo mzdových problémov.

V neposlednom rade musím vyzdvihnúť aj technické riešenie služby. Nepretržitá dostupnosť a okamžitá podpora niekedy večer o desiatej, je pre našu účtovnú kanceláriu k nezaplateniu.

Ing. Ľudmila Uhrinová, majiteľka účtovnej kancelárie, L&M Account s.r.o.

Riešenia prídu obratom

…u nás najviac zavážila dostupnosť podpory. Zákaznícky servis rieši požiadavky obratom.

…môžem pracovať aj z domu, nemusím vysedávať v práci do neskorých hodín…

…nie som expert na Vemu, napriek tomu ju už roky používam bez problémov…

Alžbeta Klottonová, mzdová účtovníčka, ZŠ Pribeta, ZŠ s VJM Pribeta

Pomoc je stále pri ruke

V čase, keď sme prešli na službu DataWex Cloud, s Vemou som pracovala už asi 15 rokov. Tešila som sa, že viac už nebudem musieť čakať niekoľko dní na príchod konzultanta. Odpadla mi aj nutnosť inštalácie nových verzií a prevodov.

Všetky moje dáta, vrátane minulých rokov, boli premiestnené do služby veľmi precízne a rýchle, podľa môjho želania.

Kontakt s podporou je jednoduchý a rýchly. Po nahlásení sa požiadavka rieši veľmi ochotne, odborne a precízne. Chyby z mojej nepozornosti sa odstránia na diaľku, čím si navzájom šetríme čas.

Vysoko si cením automatickú archiváciu dát, ktorá mi dáva pocit istoty, že aj keď niečo pokazím, vieme to napraviť obnovou z archívu.

Doteraz som ešte vždy dostala pomoc, a mám istotu, že tá pomoc je stále blízko. Profesionalita a odborné znalosti sú u pracovníka DataWex Cloud na vysokej úrovni, preto neváhajte  využiť túto službu!

Zuzana Tóthová, účtovníčka, AGÁT s.r.o.

Ako vidíte, naším užívateľom sme pomohli v mnohých oblastiach s Vemou. Buďte súčasťou tejto spokojnej komunity a vyžiadajte si svoj testovací účet! Kliknite na zelené tlačidlo a registrujte sa!

Chcem sa zbaviť starostí s Vemou
Zdielať