Novinky PAM

Nerozumiete novinkám?

Tiež patríte medzi tých, ktorí po prečítaní oficiálneho dokumentu Novinky Vema PAM nevedia ktorá bije? Nedokážete odlíšiť dôležité informácie od technického balastu? Netušíte, čo by ste mali skontrolovať alebo doplniť ručne po prevode? Novinky radšej už ani nečítate?

Nie ste jediný(á)

Chyba nie je vo vašom prijímači. Podobné problémy majú stovky užívateľov Vema. Oficiálne publikovaný dokument Novinky PAM je pre bežného smrteľníka bohužiaľ ťažko stráviteľný dokument. Do jedného odstavca sú popísané pre užívateľa dôležité informácie spolu s vyložene technickými podrobnosťami. Aj keď sa rozhodnete, že to dočítate do konca, nebude vám jasné, čo sa vzťahuje na vás a čo nie.

Čítajte náš preklad!

Tieto a podobné sťažnosti počúvam od užívateľov už dlhé roky. Preto som sa v roku 2014 rozhodol, že pre našich užívateľov pripravím takú formu Noviniek, aby z toho mali aj úžitok. Po každej verzii PAM vytvorím dokument, ktorý obsahuje najdôležitejšie zmeny. Všetko formulované tak, aby to pochopil aj laik bez znalosti technického pozadia aplikácie. A vy teraz tie dokumenty môžete mať bezplatne.

Stačí sa zaregistrovať na odber nášho spravodaja, ktorí vám doručíme do vašej emailovej schránky. Krátko po distribúcii tak získate všetky potrebné informácie, aby ste s novou verziou mohli čo najefektívnejšie pracovať. Kliknite na tlačidlo pod textom!

Registrujem sa na odber Noviniek PAM

Reakcie našich čitateľov:

Staršie vydania spravodaja Novinky PAM

Zdielať