O vás

Nie, nie je preklep v nadpise!

Na tomto mieste je obvykle stránka, ktorá popisuje históriu firmy a iné zbytočné informácie, ktoré nikoho nezaujímajú.

My sme sa rozhodli, že radšej budeme písať o vás a o tom, ako zlepšíme váš život. Každý z nás chce mať lepší život, nemám pravdu?

Čo vás obmedzuje v práci?

Už od malička nás učili, že vo všetkom dobrom na svete je vždy aj niečo zlé. Ako v súkromnom živote, tak aj v práci. Platí to aj pre Vemu, ktorá vám občas tiež vie pripraviť nepríjemné situácie.

Čo mám na mysli? Inštaláciu nových verzií, predĺženie licencií, archiváciu dát, zabezpečenie počítača a jeho zálohovanie či IT odborníka, ktorý vám občas pomôže vyriešiť technické problémy. Počítač sa vám pokazí práve vtedy, keď ho najviac potrebujete a naháňate niekoho, kto z neho vyčaruje vaše dáta….

Viete, že dnes je uzávierka a vy ešte stále čakáte na odpoveď z Vemy. A večer alebo cez víkend kvôli nedokončenej práci musíte ísť do kancelárie. Možno by ste narýchlo potrebovali vedieť nejakú maličkosť, ale nemáte sa koho opýtať.

Tieto situácie sú vám určite dobre známe!

Vy za to nemôžete!

Netrápte sa,  vy za tieto situácie nemôžete! Vašou úlohou je spracovať mzdy alebo účtovať, ale určite nie hrabať sa v počítači, aby ste rozbehli neposlušnú aplikáciu. Vema je zložitý systém, ktorému v celom rozsahu rozumie len niekoľko málo ľudí. A vy medzi nimi nemusíte byť.

Dobrá správa na koniec

Dobrou správou je, že nemusíte byť expertom na Vemu ani na počítače! Vyplýva to z hodnotení našich užívateľov. Prečítajte si niektoré:

Aj keď sa radím s kolegyňou…

Veľmi mi vyhovuje táto služba, hlavne preto, lebo si viem otvoriť mzdy na viacerých počítačoch napr. v práci, doma, alebo kdekoľvek… Keď sa potrebujem poradiť s kolegyňou, stačí sa prihlásiť do služby na jej počítači a okamžite môžeme riešiť môj problém.

Určite by som túto službu odporúčala aj ostatným.

Zuzana Szallerová, mzdová účtovníčka, MŠ Nové Zámky

Môžem sa venovať aj rodine

Veľakrát som musela zostať v práci dlhšie, keď som nestíhala niečo dokončiť. Keďže mám dieťa, vôbec mi to nevyhovovalo. Po prechode na službu DataWex Cloud môžem sa venovať aj rodine a domácim povinnostiam. Čo nestihnem v práci, to dokončím doma, hoci aj večer o 10-tej.

Ing. Gabriela Laczová, referent pre účtovníctvo, Obec Pribeta

Bezpečnosť dát je na prvom mieste

…Bezpečnosť mojich dát má pre mňa najvyššiu prioritu, preto som si zvolil DatWex Cloud, kde dáta sú chránené proti možnej strate príp. zneužitiu.

Skutočnosť, že nemám dáta u seba, je výhoda aj pri zmene počítača. Po nainštalovaní klienta vzdialeným prístupom na nový počítač, sme mali Vemu funkčnú okamžite. Neriešili sme zdĺhavý prenos dát a konfiguráciu systému. Požiadavky sa riešia promptne, zväčša do 24 hodín.

Môžem len odporúčať všetkým…

Bc. Štefan Tomaščin, MŠ Hurbanovo

Máme pre vás riešenie

Službu, v ktorej môžete využívať aplikácie Vema so všetkými fantastickými vlastnosťami a pritom sa nemusíte trápiť so súvisiacimi nepríjemnými povinnosťami. Vytvorili sme ponuku, ktorá vás zbaví trápení, uľahčí prácu a ušetrí váš čas.

Len si predstavte nasledovnú situáciu:

Prídete do kancelárie, zapnete počítač, a klik na ikonku Vemy. Po prihlásení môžete hneď pracovať…. Aké jednoduché! Dokonca ani nemusíte ísť do kancelárie, to isté viete urobiť aj z pohodlia domova. Pozriete sa na úvodnú obrazovku: aha, posledná archivácia prebehla automaticky včera večer, keď ste práve sledovali telku. A v tej chvíli si všimnete, že už je nasadená aj nová verzia – túto prácu sme urobili za vás,

Potom otvoríte emaily, kde vás čaká správa s popisom noviniek práve nainštalovanej verzie. A môžete pokračovať tam, kde ste včera prestali…

Nie je to sen, ale každodenná realita pre desiatky našich užívateľov, ktorí už roky žijú v dokonalom súlade s Vemou. Neváhajte, veď do dvoch minút môžete byť pri tom, ako sa sny premieňajú na skutočnosť! Prestaňte snívať a pridajte sa k nám! Kliknite na zelené tlačidlo a založte si testovací účet v našej službe!

Chcem premeniť sny na skutočnosť!
Gejza Horváth

špecialista na Vemu

 

Foto: pixabay.com

Zdielať